Ekibimiz

Ürün Kategorileri

Ekibimiz

Nihat KÖMÜRCÜOĞLU (Yönetim Kurulu Başkanı)
Modern Kömürcüoğlu Grubu 1982 yılında İnşaat Mühendisi Nihat Kömürcüoğlu tarafından kuruldu. Şirket, dünya standartlarını yakalamadaki ana hedef misyonu sayesinde, özellikle ABD pazarındaki satışlarını genişletti. Bugün şirket dünyada 50'den fazla ülke satmayı başardı. 
Bay Nihat evli ve üç çocuğu var. 
nihat@komurcuoglu.com.tr
İlker KÖMÜRCÜOĞLU  (Yönetim Kurulu Üyesi)
Jeoloji Mühendisliği derecesini Çukurova Üniversitesi'nden aldıktan sonra şirketi yönetmeye başladı ve şimdi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. ABD pazarının yanı sıra, Avrupa Pazarına da büyümeyi hedefliyor. Genel satışlar, tüm bölümlerde üretim kapasitesini ve moderniteyi ilerletme konusundaki oküler yatırımları nedeniyle arttı.
Evli ve iki oğlu var.
ilker@komurcuoglu.com.tr
Caner KÖMÜRCÜOĞLU  (Yönetim Kurulu Üyesi)
Can Can, Kömürcüoğlu ailesinin en genç üyesidir. 1979'da doğdu ve South Florida Üniversitesi'nden yüksek lisans derecesi ile mezun oldu. ABD'de yaşıyor ve kendini şirketin gelecekteki yönetimi için hazırlıyor.
Evli ve bir kızı var.
caner@komurcuoglu.com.tr
  Serdar ABACI  Hte Ocağı Müdürü 
Taş ocağı yönetiminden sorumlu Maden Mühendisidir. İyi bilgi birikimi ile en kaliteli hammadde üretimi takip edilmektedir. O evli ve iki çocuğu var.
serdar.abaci@komurcuoglu.com.tr
Çetin APA Yurtiçi Satış Müdürü
1967 yılında Denizli'de doğdu. İstanbul Üniversitesi Jeoloji Bölümü'nden mezun oldu.
Emsan Emaye, Denizli Cam ve Funica Holding. Kömürcüoğlu Mermer'de yurtiçi satış müdürü olarak çalışıyor.
cetin.apa@traverten.com.tr
Atilla YILMAZ  Üretim Müdürü
Kömürcüoğlu Mermer Grubu'nda Prodüksiyon Müdürü olarak görev yapmaktadır. Astaş'ta kalite güvence müdürü ve Desat'ta genel müdürlük yaptı.
atilla.yilmaz@komurcuoglu.com.tr
  Gökay TOPÇU  Muhasebe Müdürü 
1977 yılında Evciler-Afyonkarahisar'da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Kömürcüoğlu Mermer Tarım Ürünleri San. Ve Tic. Bir muhasebe müdürü olarak
gokay.topcu@komurcuoglu.com.tr
Nahide Mazı ESENLİK  Müşteri Temsilcisi
İşimizin tutarlı ve uzun vadeli büyümesini sağlamak için dünyanın her yerindeki müşterilere müşteri odaklı hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Ana hedefi, rekabetçi dünya pazarlarında müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için elinden gelenin en iyisini yapmaktır.
Pazarlama mesleğinde çalışmaya devam ediyor.
nahide.mazi@traverten.com.tr